
Това заяви говорителят на Кремъл Дмитрий Песков, цитиран от ТАСС.
Горко на всеки, който се опитва да се смее на Деня на победата и да си прави такива глупави шеги. Това вероятно е по-голям проблем за тях, посочи той, във връзка с указа на Владимир Зеленски за провеждане на парад в Москва.
„Не се нуждаем от ничие разрешение, за да се гордеем с нашия Ден на победата“, изтъкна Песков.