Ново начало застанаха на амбразурата да бранят правителството. Крещят: Квакай, Коце, квакай!
„Ще ви оставя да се наквакате, Коце! Тогава ще говоря. Наквакайте се, наквакайте се! Вносителите на вота искат да си квакат от блатото“. Това каза заместник-председателят на Станислав Анастасов от ДПС-Ново начало след предупреждение на председателя на Народното събрание (НС) Наталия Киселова по време на дебата по внесения срещу правителството вот на недоверие с мотив за […]
Още