Внасят нов вот на недоверие, управляващите бесни
Партия МЕЧ ще депозира утре искане за вот на недоверие на тема „корупция“. Това каза пред журналисти в парламента лидерът на формацията Радостин Василев. „Днес получих уверения от „Възраждане“ и „Величие“, че този вот ще бъде подкрепен от тях. Тоест ние ще имаме необходимите подписи, за да го депозираме и седмицата преди Великден той трябва […]
Още