Борисов: Ще си плащат шофьорите тол таксите! Тези магистрали не съм ги правил без пари!
Лидерът на ГЕРБ-СДС Бойко Борисов заяви, че България води балансирана външна политика. Коментарът му беше по повод внесения от „Възраждане“ вот на недоверие към правителството. „Страната има ясно решение на парламента и ангажиментите, които може да приеме премиера Желязков, който е в Париж, са ограничени“, посочи Борисов. „Не виждам дори какъв е въпроса към […]
Още