Борисов: Някой иска да разклати държавата и започна от моята къща. Просташка работа!
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов коментира в кулоарите на Народното събрание (НС) изборните драми от последните дни. „Такъв хаос настана, че не знам кой е прав. Добре, че имаше видеонаблюдение – там се вижда кой е гласувал, но вчера разбрахме, че и това не е много важно. Преди пет месеца казах – или да касираме […]
Още