Ето кой нанесе най-болезненият удар на САЩ. Обстановката се нажежава
Индия нанася най-болезнения удар на САЩ. Индийският външен министър е категоричен. Нещата се нажежават. Американското ръководство е в състояние на пълен ступор. Това се случи неочаквано, след като Съединените щати наложиха второ, осакатяващо 25% мито, след което очакваха унизителна капитулация на Индия. Никой обаче не им донесе ключовете за индийската икономика. Всички просто се отказаха […]
Още