Наш анализатор каза какво ще е войната с Русия за Запада

Свят

Със какъв багаж тръгва Европа да се бие с Русия?! Първо – да направим една аналогия. През 1941 година, Хитлер нападна Русия(СССР). Но той имаше зад гърба си единна, монолитна, хомогенна 80 милионна държава. Мощна икономика и завладяна Европа. Още 300 милиона, които работеха за Райха. Огромно производство на храни, суровини, горива, енергия и мощна оръжейна промишленост. Само Германия имаше 7,6 милионна армия, съставена от здрави, грамотни дисциплинирани, военно подготвени и мотивирани войници. Повечето, от които бяха надъхани от нацистка пропаганда и готови да се бият за Фюрера и Германия. И още няколко милиона от други европейски страни. Не толкова добри, но все пак годни за война. . Накрая, видяхме какво се случи. Но какво е положението в днешна Европа. 400 милиона либерални , задоволени, пацифично настроени европейци. Младежта е изнежнена, силно зависима от наркотици, с голям процент негодни за война, значителен брой хомосексуални и най важното- абсолютно нежелание да воюва. Към това трябва да се добави наличието на 40 милиона емигранти, живеещи, главно в гета, със силно подчертано паразитно поведение, непроизводителни, агресивни и нелоялни към европейските правителства. Тези две гореизброени категории, не стават за войници. Те няма да си рискуват живота за някакви абсолютно чужди за тях каузи. И, ако Европа иска да воюва, може да разчита само на високо платени наемници. Но те са ефективни , само когато за тях войната е сафари. Срещу голяма, добре обучена, въоръжена и мотивирана армия, каквато е руската, тези наемници са неефективни. Това се видя , за тези 4 години, в Украйна. Така че огромна Европа, която е три пъти по голяма от Русия, не е в състояние да извади срещу нея, повече от 300 -400 хиляди(и то- предимно, от Източна Европа), докато, Русия, спокойно може да мобилизира още 2 милиона. Което ни дава отговор на въпроса. За Европа, една война с Русия е просто – САМОУБИЙСТВО!!! Аз съм убеден, че силите в Лондон, които тласкат Европа, към тази война, са наясно с тези неща, но те разчитат на това да използват Европа и Украйна, за да изтощят Русия и да я разорят икономически, да се избият максимален брой православни, да се обезлюдят територии, да се омаломощи Русия и да се освободи земя за хазарско заселване. Пъклени планове, които се преследват бавно, методично и с учудващо постоянство. Въпреки това, все пак, аз се надявам и този път да си строшат главите!!!!–– Говоря само за конвенционална война, но се опасявам, че ако се изкушат да нападнат, много бързо, войната ще стане ядрена и тогава нещата ще минат на съвсем друга плоскост.Иван Грънчаров

Tagged

1 thought on “Наш анализатор каза какво ще е войната с Русия за Запада

  1. Не знам кой е Иван Грънчаров но той е първия който пише за ХАЗАРСКО ЗАСЕЛВАНЕ на Украинска и Руска земя ! АЗ лично мисля че с бавната война която ПУТИН води като СВО – ужким …………….той дествя тясно с Израел и евреите в цял свят ! Целта е унищожаване на етническите руснаци !!!

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *