Бивш министър: Контрол на цените трябва да има! Веригите ще ликвидират производителите ни!
„Контрол на надценките трябва да има, защото един търговец може да ликвидира производител чрез надценките. Тогава той започва да прави имитиращи продукти, които имат високо водно съдържание. Търговската верига обижда и унижава българските производители, че правят ментета. Никой не иска да прави ментета, особено в млечните продукти. У нас КЗК не работи“. Това коментира пред […]
Още