Михайлов: С еврото обедняхме всички. Даваме на властта още един месец, после връщаме справедливостта
“Всички знаят, че станахме по-бедни след приемането на еврото. Румъния е много по-добре от нас, дори се готви за присъединяване на Молдова. Това е така, защото мафиотските структури у нас прогонват младите хора или ги смазват”, коментира влизането ни в еврозоната лидерът на “Величие” Ивелин Михайлов. Той даде пример със случващото се с Исторически парк. […]
Още