За втори път по време на днешното пленарно пленарно заседание депутати се спречкаха. Този път се стигна и до намеса на квесторите, които трябваше да разтървават народни представители от „Възраждане“ и „ДПС-Ново начало“.
Председателят на парламента Наталия Киселова даде 15 минути почивка заради безредиците в залата, поводът за които беше недоволство от начина на водене на заседанието.
Йордан Цонев от ДПС-НН хвана за реверите на сакото и после наплю Ивайло Чорбов от „Възраждане“, а около тях наскачаха и други депутати от парламентарните им групи.
После Байрам Байрам от ДПС-НС размени бурно реплики със Златан Златанов от „Възраждане“.

По-рано Кирил Петков нападна Байрам Байрам, а Делян Пеевски заподозря съпредседателя на ПП, че е дрогиран.

Тези са като в детската градина: карат се, бутат се, плюят се , може и да се хапят. Защо не се бият като мъже и да си понесат последствията.
Това са успели хора, имат огромни къщи, невероятни влогове, ние подопечните им имаме право само да мълчим !Те да се грижат за нас им е повелено от Аллах, Тангра, Буда, Йехова, Маниту, Кетцакоатл, Мамон Зевс и въобще всички богове по това, а и другите земни кълбета.