Атанас Атанасов взривяващо: Виждам дългата ръка на КГБ в опитите да съборят правителството с една бележка!

България отблизо
”Историята със Северна Македония е абсолютно алиби и се опитва да прикрие това предателство, което направиха зад гърба на избирателите си ръководството на ИТН”, това заяви съпредседателят на ДБ ген. Атанас Атанасов пред bTV по повод на разрива в управляващата коалиция.

„След като разбрах кой е написал прословутата паметна бележка и видях ръката на КГБ. Наясно съм със семейството на тези хора, които стоят зад цялата тази работа, но спирам до тук, защото нямам право да говоря повече…“, продължи той.

 

По думите му Бойко Борисов „има участие в цялата тази история, натискайки копчетата на своята парламентарна група“.

 

„През 2020-та г. РСМ беше приета в НАТО със съдействието на Борисов и Румен Радев. Каква е разликата от тогава и сега? Това, че руските служби със своята агентура използват тази тема, за да разбият българското общество и да влошат политическата обстановка“, категоричен беше той.

 

„В политиката подкрепата се търси, не се носи на тепсия“, заяви Атанасов за опитите на Кирил Петков да привлече депутати от ИТН към управляващото мнозинство.

 

Припомняме Ви, че депутатът от ИТН Станислав Балабанов показа в ефира на BTV показа бележка, в която според него Петков е написал като първа точка вдигане на ветото за преговорите на Северна Македония с Евросъюза, а чак след това е изброил ангажиментите на Скопие.

Tagged

1 thought on “Атанас Атанасов взривяващо: Виждам дългата ръка на КГБ в опитите да съборят правителството с една бележка!

  1. Г-н Атанасов,
    Само едно ще ви кажа(поговорка е)-На крив х..уй вълната му пречи!Има и още една,по-спокойна-На крива ракета,космоса и крив!Още поговорки?…
    Махайте се!

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *