Нова трагедия. Кола влезе в насрещното и уби двама младежи на скутер

България отблизо

Момче на 17 години и момиче на 16 са загинали в тежка катастрофа край Враца, съобщава БГНЕС.

Младежите са починали, след като скутерът, на който са се возили, е бил ударен от автомобил близо до входа на Мездра откъм село Боденец.  Инцидентът е станал този следобед.

 

По първоначална информация лек автомобил БМВ е навлязъл с висока скорост в насрещното платно на завой и е ударил скутера с тийнейджърите. Сблъсъкът е бил толкова силен, че момичето, което се е возило отзад, изхвърчало на съседно дърво, на 4 метра височина.

Момчето, което управлявало скутера, е загинало на място.

Tagged

1 thought on “Нова трагедия. Кола влезе в насрещното и уби двама младежи на скутер

  1. Замисълът за производството на тези скутери и тротонетки при все по-натоварения автотравик е точно такъв – да гинат младежи без житейски опит, пък и по-зрели хора. Малтусианството отново е на ход.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *