
Първото домино падна. Владимир Путин отприщи буря, която никой глобалист не може да овладее. Русия официално прочисти западния банков картел от своята територия. Това не е просто финансова новина: това е първият голям удар в сърцето на стария Световен ред.
„Бъдещите ни поколения ще се раждат без веригите на Запада около китките и глезените си“, гръмна Путин пред руския парламент. Само тази декларация разби десетилетия на мълчаливо глобално робство.
Повече от два века Западът управлява чрез икономически завоевания: инсталиране на централни банки, икономически кризи, налагане на робство от Международния валутен фонд/МВФ/. Тяхната стратегия? Да сринат икономиките, да предлагат „спасителни“ заеми и да изискват пълен контрол в замяна. Путин го видя. И го унищожи.
Той свали техните олигархични марионетки. Той конфискува активите им. Той демонтира влиянието им отвътре. Предполагаемите недосегаеми току-що бяха ударени, и то силно.
Най-големият удар? ДЕ-ДОЛАРИЗАЦИЯ. Путин започна тотална офанзива срещу любимото оръжие на САЩ: щатския долар. Като замени търговията, базирана на долара, със злато, рубли и валути, подкрепени от БРИКС, той неутрализира примката на МВФ и разчупи глобалисткия монопол. А на Тръмп, Путин предлага огромна сделка за векове, с редкоземни метали, както и един напълно нов свят на сътрудничество и приятелство, вместо войни и хегемония.
„Казаха, че ще се сринем. Но ние сме по-силни, по-свободни и вече не коленичим пред банкерите“, заяви Путин.
Това не е само за Русия. Това е глобален сигнал. Предупредителен изстрел. Революция в ход. От Латинска Америка до Африка светът наблюдава и се готви да се изправи.
Посланието на Путин към елита: ВИЕ НЕ ПРИТЕЖАВАТЕ СВЕТА.
Западът изгради империята си върху лъжи, кражби и изкуствена зависимост. Путин току-що разкри машинациите им и ги разби. Край на задкулисни сделки. Край на контролираните от западните банки активи, които източват нациите.
Това е икономическа, духовна, екзистенциална война.
Русия е свободна. Западът се клатушка. И народите на Земята току-що получиха карта за освобождение. Точно затова Тръмп иска преговори с Путин. Украйна е само повод.

Когато много неща не знаете ,поне не пишете глупости.