Разгромът продължава: Руските войски освободиха Пески, ВСУ героично отстъпват в района на Авдеевка и Бахмут!
Съюзническите сили освободиха Пески. Това заяви пред медиите политическият офицер на един от батальоните на 11-и полк на Народната милиция на ДНР. „Вече сме в покрайнините на Пески. Продължаваме напред. Днес беше горещо. Имаше нападения от града, включително и по нас. Но нашите момчета работят. Боевете все още продължават, но ние вече сме в покрайнините […]
Още