Ген. Шивиков: Ставай, народе! Аз не ща ярема на този престъпен режим!
Аз не приемам да ме наричат лош материал, тълпа, маргинал, тулуп, негодник. Категорично отхвърлям да ме управляват некомпетентни, неспособни, необразовани, но корумпирани и психически неуравновесени персони. Заедно да се изправим и те ще паднат! Призовавам Ви, приятели, съмишленици, българи да се съберем под националното знаме в събота (23 май) от 11:00ч пред Министерски съвет и […]
Още